Emma Stone Oscar 2015 Stili

İlham Alın

9 Elbise

8 Saç

8 Makyaj

7 Aksesuar

Geçtiğimiz gece 87.si düzenlenen Oscar Ödül Töreni yine bir çok ünlünün şıklık yarışına girdiği kırmızı halı geçidi ile başladı. Bir çok güzel oyuncunun, ünlü tasarımcıların tasarladığı kıyafetlerle boy gösterdiği Oscar Kırmızı Halı’da bu yıl da beklenmedik olaylar yaşandı. Geçtiğimiz sene gazetecilerin çektiği fotoğraflara zıplayarak fotoğrafa dahil olan ünlülerin yerini bu yıl Scarlett Johansson’ı poz verirken aninden yanağından öpen John Travolta aldı.

Elbette Oscar 2015’in en çok konuşulan olayı bu değildi. Bir çok önemli tasarımcının hazırladığı kıyafetlerle tüm güzelliklerini sergileyen oyuncuların şıklıkları da uzun bir süre gündemimizde kalacağa benziyor. Oscar Töreni kıyafetleri için bir çok ünlü haftalar öncesinden hazırlık yapmaya başlıyor. Oscar adaylarından çok konuşulan, kırmızı halı tahminleri oluyor.

Emma Stone Oscar 2015’in en şıklar listesine girmeye hak kazandı! Önceki Oscar kıyafetlerine göre bizce en şık yılı 2015 oldu. Elie Saab tarafından tasarlanan bu güzel elbisenin renk reçimi için öncelikle Emma Stone ekibini tebrik etmeliyiz. Saç ve ten rengine böylesine uygun ve iddialı bir rengi tercih etmek ve taşımayı başarmak, bu gibi önemli geceler çok sık rastlayacağımız bir şey değil.

Emma Stone Oscar 2015’te tek taraftan derin yırtmaçlı bir elbise tercih etmiş, Kullandığı aksesuarları ile hem kıyafetini hem de genel görünümünü çok iyi tamamlamış. Aynı zamanda ayakkabı rengi seçimiyle de farklılık yaratan Emma Stone stiliyle bizce Oscar 2015’in en şık kadınıydı. Siz Emma Stone’un Oscar 2015 stilini nasıl buldunuz?

 

emma_stone_oscar_2015_elbisesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir