Jennifer Lopez Oscar 2015 Stili

İlham Alın

9 Elbise

6 Saç

6 Makyaj

7 Aksesuar

4 Uyum

Jennifer Lopez, 87. si düzenlenen Oscar töreninde giydiği elbisesiyle belki en şık 5 ünlü listesine giremedi ama yine de adından sözettirmeyi başardı. Jennifer Lopez Oscar 2015 Stili ‘ni sizin de yorumlarınızı alarak incemek istedik.

Jennifer Lopez stili, tıpkı müzik kalitesi gibi yıllardır çok da değişime uğramadı. Her zaman klasik ve şaşırtıcı tarzını bir arada kullanmaya devam etti. Oscar 2015 stilinde de bu çizgisinden ödün vermemiş. Fakat bu kez kıyafet rengini ten rengine yakıştıramadık.

Kırmızı Halı geçitlerinde genellikle kırmızı giyilmemesi gerektiği gibi yazı olmayan ama herkes tarafından benimsenmiş bir kural vardı. Son bir kaç yıldır bu kuralı yıkan çok başarılı elbiseler oldu. Mevsime uymayan renkler, birbirine ton farkı bile olmadan benzeyen renklerle pişti olan ünlüler gördük. Jennifer Lopez, kırmızı halı seçimlerinde çoğunlukla  ya fazla iddialı ya da çok sıradan kalıyor. Jennifer Lopez Oscar 2015 stilinde de ten rengine uymayan fakat yalnızca elbise olarak değerlendirdiğimizde oldukça başarılı bir seçim yapmış. Yıllardır değişmeyen saç modeli ve yüzüne çok güzel oturtulan makyajıyla gözdoldurmuş olsa da, kıyafetinin bu bronz teninde, kırmızı halı üzerinde çok da şık göründüğünü söyleyemeyeceğiz.

Lopez, bu kıyafetiyle sizce nasıl görünüyor?

Jennifer Lopez Oscar 2015 Stili

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir