Kate Moss Stili

Her daim giydikleri ve yaptıklarıyla zirvede kalmayı başarabilen, kendine özgü tarzıyla bir çok stil ikonunu arkada bırakmayı başarabilen bir isim Kate Moss. Keşfedildiğinde henüz 14 yaşında olan Kate, üzerinde taşıdığı her parçayı dile getiren bir güzelliğe sahip.

kate moss stili

Diğer stil ikonlarından onu ayıran en önemli özelliği ise; stilinde kendine has asi bir tavrı yansıtıyor oluşu. Bu tarzı tanınmaya başladığı ilk günden beri Kate Moss’u, dünyanın vazgeçilmeyen moda ikonları arasına yerleştirdi. Kate Moss stili ile moda anlayışında kural yok. Şık bir davete sade, herhangi bir festivale ise topuklu ayakkabıyla gidebilir.

Ünlü model kimsenin bir arada kullanmayı akıl edemediği parçaları kullanıyor. Bu onun farklı bir stile sahip kalmasını sağlıyor. Leopar desen popülaritesini Kate Moss’a borçlu diyebiliriz. Kate Moss’un leopar deseni oldukça fazla kullandığı gözden kaçmayan detaylar arasında. Aynı zamanda günlük modaya dahil ettiği kürk detaylar da bunların arasında yer alıyor. Moda dünyasında her tercihiyle yeni akımlar yaratmayı başarıyor.

kate moss stili

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir